Про компанію

Polimat

POLIMAT - це дружня, практично сімейна компанія, в якій працюють 65 співробітників. Кожен із співробітників, завдяки своїй прихильності, креативності і професіоналізму робить свій внесок в безперервний розвиток компанії.

Витоки компанії POLIMAT ведуть нас до 1991 року, коли Роман Брежецкі (Roman Brejecki), почав виробництво перших пластикових виробів в невеликому цеху.

Сьогодні POLIMAT - це сучасна та інноваційна компанія. В цехах загальною площею більше 5000 квадратних метрів виготовляються сантехнічні акрилові вироби з використанням новітніх технологій.

Якість

PolimatКомпанія поєднала 25-річний досвід роботи з сучасним поглядом на бізнес. Висока якість, довговічність і надійність продукції - це ті особливості, які дозволили зміцнити позиції компанії на польському ринку сантехніки та в сусідніх країнах.

З самого початку діяльності компанія надає великого значення високоякісній сировині, виробленої з використанням кращих технологій. Матеріали, які використовуються у виробництві сантехніки, компанія отримує від ретельно відібраних і перевірених часом партнерів з Франції, Італії, Австрії та Великобританії.

Тому бренд POLIMAT по праву вважається синонімом високоякісної продукції за доступною ціною.

Розвиток

PolimatЗавдяки динамічному розвитку експортного відділу, компаныя Polimat впевнено прагне досягти міцних позицій на надзвичайно конкурентному європейському ринку сантехнічних виробів. Щоб виправдати очікування нових клієнтів, компанія інвестує в розширення парку виробничих ліній, що призводить до створення безлічі нових продуктів з широким діапазоном розмірів.

Місія компанії - надати усім клієнтам безмежний доступ до сучасної надійної сентехніки, гарантуючи ефективне обслуговування на найвищому рівні.

Продукція бренду POLIMAT не тільки припаде вам до душі, але й надасть максимум комфорту і задоволення від її використання.

Создание сайтов в Киеве