Про компанію

Polimat

POLIMAT - це дружня, практично сімейна компанія, в якій працюють 65 співробітників. Кожен із співробітників, завдяки своїй прихильності, креативності і професіоналізму робить свій внесок в безперервний розвиток компанії.

Витоки компанії POLIMAT ведуть нас до 1991 року, коли Роман Брежецкі (Roman Brejecki), почав виробництво перших пластикових виробів в невеликому цеху.

Сьогодні POLIMAT - це сучасна та інноваційна компанія. В цехах загальною площею більше 5000 квадратних метрів виготовляються сантехнічні акрилові вироби з використанням новітніх технологій.

Якість

PolimatКомпанія поєднала 25-річний досвід роботи з сучасним поглядом на бізнес. Висока якість, довговічність і надійність продукції - це ті особливості, які дозволили зміцнити позиції компанії на польському ринку сантехніки та в сусідніх країнах.

З самого початку діяльності компанія надає великого значення високоякісній сировині, виробленої з використанням кращих технологій. Матеріали, які використовуються у виробництві сантехніки, компанія отримує від ретельно відібраних і перевірених часом партнерів з Франції, Італії, Австрії та Великобританії.

Тому бренд POLIMAT по праву вважається синонімом високоякісної продукції за доступною ціною.

Розвиток

PolimatЗавдяки динамічному розвитку експортного відділу, компаныя Polimat впевнено прагне досягти міцних позицій на надзвичайно конкурентному європейському ринку сантехнічних виробів. Щоб виправдати очікування нових клієнтів, компанія інвестує в розширення парку виробничих ліній, що призводить до створення безлічі нових продуктів з широким діапазоном розмірів.

Місія компанії - надати усім клієнтам безмежний доступ до сучасної надійної сентехніки, гарантуючи ефективне обслуговування на найвищому рівні.

Продукція бренду POLIMAT не тільки припаде вам до душі, але й надасть максимум комфорту і задоволення від її використання.

Статті

Асиметричні акрилові ванни

Асиметричні акрилові ванни

Асиметричні ванни Polimat призначені для установки в кутку кімнати з примиканням двох бортів до стінок. Основною особливістю таких ванн є різні розміри бортів, які можуть лежати в діапазоні від 70 до 170 см. 

Польські акрилові ванни Polimat

Польські акрилові ванни Polimat

Придбати акрилову ванну польського виробника Polimat - значить бути впевненим, що серед широкого асортименту продукції ви точно знайдете саме те, що вам потрібно. 

Особливості Акрилових Ванн

Особливості Акрилових Ванн

В цій статті ми опишимо основні переваги акрилової сантехніки Polimat перед металевими виробами. Інформація допоможе вам зробити розумний вибір на користь якості та практичності.

Кутові Акрилові Ванни в Україні

Кутові Акрилові Ванни в Україні

Кутові ванни бувають всіляких форм і розмірів сторін, але в будь-якому випадку вони мають один точний прямий кут, дозволяють економно використовувати простір приміщення.