Асиметричні акрилові ванни

Ассиметричные ванны Polimat

При облаштуванні ванної кімнати необхідно враховувати ергономіку, в якій кутова асиметрична акрилова ванна може зіграти фундаментальну роль. Саме цей предмет сантехніки є найбільш об'ємним, а значить, повинен відповідати ряду вимог і займати мало простору.

У нашому інтернет-магазині можна купити асиметричну акрилову ванну дешево та з доставкою. Вся продукція супроводжується гарантією.

Розміри і основні характеристики

Асиметричні ванни Polimat призначені для установки в кутку кімнати з примиканням двох бортів до стінок. Основною особливістю таких ванн є різні розміри бортів, які можуть лежати в діапазоні від 70 до 170 см. Причому, корисний об'єм ванни змінюється в залежності від форми і висоти борту.

Важливо знати, що представлена ​​продукція буває двох типів: лівостороні та правосторонні. Необхідний тип ванни визначається місцем установки. Багато виробників випускають абсолютно однакові моделі обох різновидів, що дозволить розташувати вподобану ванну в будь-якому приміщенні.


Асиметричні акрилові ванни з фото, розмірами і цінами наведені в каталозі інтернет магазину. Деякі моделі виконані з зручними сидінням, спинкою і підголовником. В конструкції можуть бути передбачені отвори під монтаж змішувача з виливом безпосередньо на бортах ванни. У каталозі ви знайдете ванни для будь-якого бюджету, які бездоганно підійдуть по характеристикам і стилістичної концепції інтер'єру кімнати.

Вся продукція супроводжується сертифікаційної і гарантійної документацією від виробника Polimat. 


  Ванна PolimatКутова ВаннаКутова ВаннаКутова Ванна КупитиАсиметрична ваннаАсиметричні Ванни