Кутові Акрилові Ванни в Україні

Кутові ванни Polimat

Кутові ванни бувають всіляких форм і розмірів сторін, але в будь-якому випадку вони мають один точний прямий кут. Незалежно від дизайну кутові ванни дозволяють економно використовувати простір приміщення і в залежності від розмірів сторін, створювати досить великий внутрішній об'єм.

В даний час ванни акрилові кутові в Україні відносяться до найпопулярнішого виду сантехнічної продукції. Обумовлено це тим, що сантехніка з акрилу відрізняється довговічністю і гігієнічністю. Варто відзначити і індивідуальні особливості акрилу. Стильніі кутові акрилові ванни відрізняються низькою теплопровідністю, надійністю і комфортабельністю. Купити кутові ванни з чавуну можна в нашому магазині Polimat. На кутові ванни ціни складаються в залежності від розмірів і функціональності. При цьому слід пам'ятати, що якщо довговічність чавунних ванн залежить від якості емалі, то термін служби акрилових ванн - від міцної структури акрилу.

Як на чавунні, так і на акрилові кутові ванни можуть встановлюватися гідромасажні або інші додаткові пристрої. Кутові гідромасажні ванни в основному мають багатоцільові сидіння. Їх конструкція буває продумана до дрібниць. Кутові ванни з гідромасажем завдяки своїй оптимальній висоті забезпечують комфортну експлуатацію з можливістю проведення ефективних для здоров'я процедур.

Акрилові ванни кутові з широким бортом служать відмінною опорою і місцем для розміщення аксесуарів для ванн. Особливість акрилових ванн полягають в їх продуманості і в функціональності простору. Кутові акрилові ванни від провідного польського  виробника Polimat характеризуються гладкою поверхнею, відсутністю нерівностей і напливів, відмінними ергономічними і експлуатаційними характеристиками. Всі кутові акрилові ванни представлені в нашому магазині мають сертифікати відповідності.


  Кутова ВаннаКутова ВаннаКутова Ванна Купити