Польські акрилові ванни Polimat

акрилова ванна Польща


Вибираючи акрилову ванну, варто звернути увагу на широкий асортимент сантехніки від польського виробника Polimat. Пропоновані ванни відрізняються високим рівнем надійності, довговічні та зручні у використанні. У каталозі магазина представлений повний модельний ряд акрилових ванн торгової марки Polimat за доступною для українських покупців ціною.

Залежно від геометричної форми і способу розташування, акрилові ванни можуть належати до однієї з наступних категорій:

Завдяки величезній різноманітності моделей сантехніки від торгової марки Polimat, кожен з покупців зможе підібрати найбільш підходящу під його вимоги і побажання ванну. Кожна із запропонованих моделей має безпечне, плоске дно з чітко вираженим рельєфом, який перешкоджає ковзанню. Варто зауважити, що акрилові ванни від польського виробника можуть додатково комплектуватися поличками під косметику, похилими панелями, підлокітниками або високими бортами. Завдяки  низькому рівню теплопровідності, яким характеризується акрил, ви зможете довго насолоджуватися гарячою водою в затишній і комфортній ванні від компанії "Полимат".

Придбати акрилову ванну польського виробника Polimat - значить бути впевненим, що серед широкого асортименту продукції ви точно знайдете саме те, що вам потрібно. Сантехнічне обладнання компанії відомо у всьому світі завдяки ідеальному поєднанню високої якості продукції, конкурентних на ринку цін і стильного дизайну. 

Чому тисячі наших клієнтів вибирають акрилові ванни Polimat? 

  • Великий вибір форм і розмірів ванн.
  • Витончений дизайн.
  • Вся сантехніка торгової марки, і ванни акрилові в тому числі, відповідають європейським стандартам якості, що підтверджується великою кількістю сертифікатів та успішно пройдених атестацій.
  • Всі акрилові ванни даного польського виробника виготовляються з високоякісного сантехнічного акрилового листа. Гладка, непориста поверхня акрилових ванн легко миється, приємна на дотик, стійка до використання чистячих засобів. 

Акрилова ванна Polimat - ідеальний «букет» міцності, естетики, стилю і довговічності кожної моделі такої ванни.


  Ванна ПоліматВанна ПолиматАкрилова ванна ПольщаАкриловая Ванна ПольшаАкрилова ванна купитиАкриловая ванна купить